اخرین اطلاعیه های سایت

سیزدهمین جلسه هیئت مدیره کانون تشکل های اقتصادی لرستان به مرکزیت بروجرد باحضورمعاونت محترم استاندار وفرماندار ویژه شهرستان بروجرد برگزار گردید

 

این جلسه که با حضور جناب آقای دکتر کورانی فر و هیئت مدیره کانون همچنین مسئول روابط عمومی و مشاور فرماندار در تاریخ 17/3/96 ساعت 5 عصر در مکان دفتر مرکزی با موضوع ذیل برگزار گردید:

1-هم اندیشی،تعامل و همکاری برای تصمیم گیری و تصمیم سازی در قالب گفتگوهای دولت و بخش خصوصی و تعاونی

2-ارائه راه کارهای عملی در راستای نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال و پیروزی آقای دکتر روحانی  رئیس جمهور

این جلسه که با خیرمقدم آقای علی کردی رئیس کانون و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و پیروزی قاطع مردم در انتخابات اخیر رئیس جمهور آغاز و هریک از اعضای هیئت مدیره آقایان محمود روزبهانی،صفر زارع،محمدتقی عابدینی و محمد بشیری ضمن اعلام امادگی برای تعامل و ارائه نسخه های عملی مشکلات تشکل های اقتصادی و واحدهای تولید را از منظر تخصصی بیان نمودند.

سپس آقای دکتر کورانی فرد معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بروجرد ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان جلسه و ابراز خوشحالی از فعالیت های این کانون ،فرمودند:امروز تولید و اشتغال خصوصا رونق اقتصادی منطقه جزء اصلی ترین دغدغه های من و حوضه فعالیتم می باشد و هیچ چیز دیگری مقدم بر این موضوع نمی باشد.

وی ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همفکری و همکاری های مدبرانه با کانون تشکل های اقتصادی لرستان به مرکزیت بروجرد بعنوان یک ظرفیت بزرگ اقتصادی میتوانیم مشکلات را حل نماییم. اینجانب آمادگی دارم به راه کارهای عملیاتی پیشنهادی از سوی کانون اقدام نمایم و در هر شرایطی پا به پای شما حاضر شوم.

در پایان پس از گفتگو و برسی های مشکلات مطرح  شده مقرر گردید:

1-برای تعامل بیشتر و پیگیری مصوبات جلسه ی ماهانه مشترک برگزار شود.

2-تعامل برای رفع مشکلات تشکل ها و واحدهای تحت پوشش با توجه به منویات مقام رهبری و پیروزی رئیس جمهور پس از ارائه نسخه های کاربردی ارائه شده توسط کانون فرمانداری از هر تلاشی دریغ ننماید.

یادآورد می شود لیست اهم مشکلات و راهکارها حاصل تلاش کمیسیون های تخصصی توسط رئیس کانون 1به فرماندار ارائه گردید.

تاریخ انتشار

۱۳۹۶-۱۲-۲۵ ۲۲:۱۰:۴۳

روی خط لپکو